Hakkımızda

İşletmemiz; 2020 yılında kurulmuş olup ve halen okul ve ofis kırtasiye malzemeleri satışı ile fotokopi-baskı temel konularında faaliyet göstermektedir.

Bu süre zarfında edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi, firmamızın tartışmasız değerleri olan güvenilirlik ve ürün kalitesi prensipleri birleştirerek, ülke çapında hemen her ile ulaşan dağıtım ağı ve deneyimli kadrosu ile eğitim dünyasının ümit vadeden gençleri ve iş dünyasının ufku geniş ve yaratıcı kadrolarına daha iyiye ulaşma yolunda en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

Kırtasiye ürünlerimizi seçerken üç önemli konuda hassasiyet gösterdik:

MİSYONUMUZ

Kırtasiye ve oyuncak sektöründe yenilikleri takip ederek müşterilerimize kaliteli ve sağlıklı ürünler sunmak; bu yolla hissedarlarımız, çalışanlarımız ve diğer paydaşlarımız için uzun dönemli katma değer yaratmak

VİZYONUMUZ

Ülkemizde sektöründe piyasa belirleyicisi oyunculardan birisi olarak, bulunduğumuz coğrafyada da etkin bir şirket olmak

DEĞERLERİMİZ

Karşılıklı güven ilkesi, gerek şirket içi, gerekse müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve yatırımcılarımızla olan ilişkilerimizde işbirliğinin ana temelini oluşturmaktadır. Müşterilerimizle birlikte karşılıklı güveni esas tutarak yine müşterilerimizle birlikte özel çözümler üretiriz. İş ortaklarımızla kurduğumuz güvenli ilişkiler çerçevesinde ürünlerimizin performans, kalite ve tedariğinin sürekliliğine yönelik çalışmalar yürütürüz. Çalışanlarımızla olan işbirliğimizi açıklık, dürüstlük, karşılıklı güven ve saygı belirlemektedir.

NEDEN MEÇ KİTAP KIRTASİYE ?

Ödeme ve adres bilgilerinizi kaydedin, 256 Bit SSL güvenlikli alışveriş yapın.

Sade görünüm ve kullanımı ile kolay arayüzümüzle alışveriş imkanı

Bünyesinde bulunan binlerce çeşit, geniş ürün yelpazemizle alışveriş imkanı

7/24 Müşteri Hizmetleri servisimizle müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

Anlaşmalı kargo firmalarımız ile kısa sürede kargolanarak gönderim sağlıyoruz.

Navigation
Close

Wishlist

Great to see you here!

Kişisel verileriniz, bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve şurada açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır. privacy policy.

Already got an account?

Close

Close

Categories